.

.

Sağ Açı Kelepçesi, 90 Derece Köşe Kelepçeleri, 4 adet Plastik L Tipi Cetvel, Ağaç İşleme Aleti Yardımcı Bulucu, Çok Açılı Ölçek, Ahşap Resim Çerçeveleri veya Dolaplar için(3in)

Sağ Açı Kelepçesi, 90 Derece Köşe Kelepçeleri, 4 adet Plastik L Tipi Cetvel, Ağaç İşleme Aleti Yardımcı Bulucu, Çok Açılı Ölçek, Ahşap

₺ 115.20
Stokta

Yüksek kaliteli malzeme, dayanıklı ve uzun ömürlü Yapılmış KALİTELİ MALZEME.YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ ÖLÇEK : Yüksek çözünürlüklü ölçek, giymek kolay değil, hızlı bir şekilde ölçülebilir.GENİŞLETİLMİŞ VE kalınlaştırılmış tasarım : Daha fazla iş parçası için genişletilmiş ve kalınlaştırılmış tasarım.ÇOK açılı ÖLÇEK : Çok açılı ölçek, açıyı ölçmek için uygun olan dik açı bulucunun merkezine yakın 45 derece ve 22.5 derece ölçekler vardır.UYGUN İÇİN : Dik açı işaretleme için uygun, hızlı ölçüm sağ açı, hızlı sabitleme, vb.Özellikler : 1. Yüksek kaliteli malzemeden yapılmış, dayanıklı ve uzun ömürlü2. Yüksek çözünürlüklü ölçek, giymek kolay değil, hızlı bir şekilde ölçülebilir 3. Daha fazla iş parçası için genişletilmiş ve kalınlaştırılmış tasarım 4. Çok açılı ölçek, açıyı ölçmek için uygun olan dik açı bulucunun merkezine yakın 45 derece ve 22.5 derece ölçekler vardır. 5. Dik açı işaretleme, hızlı dik açı ölçümü, hızlı sabitleme vb.Için uygundur.Şartname : Durum : %100 % Yepyeni Malzeme : Plastik Isteğe Bağlı Stil : 3in, 4in Paket Listesi : 4 Adet * 90 Derece Açı Cetvel.

şartname

Müşteri seçim