.

.

Giyim Mağazası Kanepe Dışkı Tezgah Depolama Soyunma Odası Dışkı Dinlenme Dışkı Ayakkabı Mağazası Ayakkabı Değiştirme Dışkı Uzun Ayak Dışkı Deri Iskele (Renk: Turuncu) (Renk: Bej, Boyutu : 31x31x31 cm)

Giyim Mağazası Kanepe Dışkı Tezgah Depolama Soyunma Odası Dışkı Dinlenme Dışkı Ayakkabı Mağazası Ayakkabı Değiştirme Dışkı Uzun Ayak

₺ 741.75
Stokta

Yatak odası, oturma odaları, üniversite yurtları, arka bahçe verandaları vb.★ MALZEME : Yüksek kaliteli, nefes alabilen ketenden yapılmıştır, Rahat oturma konforu sağlanır ve dayanıklı takviyeli taban, verandada, güvertede, çimlerde veya iç mekanlarda dışarıda dinlenmek için mükemmeldir. ★ KOMPAKT ve HAFİF : katlanır depolama osmanlı (30x30x30 cm/0.Welcome Mağazamıza hoşgeldiniz, çeşitli stilleri seçebilirsiniz, iyi şanslar!Malzeme : Taklit linen Size : 30x30x30cm / 0. Bu kutu basit bir görünüme sahiptir, kumaş yıkanabilir ve herhangi bir yatak odasını veya oturma odasını canlandıracaktır. Basit görünüm zarif görünüyor, tasarım evdeki mevcut mobilyalarınızla iyi gidiyor.Renk sapmaları ve hata : nedeniyle ışık veya çekim açısı, hafif bir renk farkı olabilir, normal bir olgudur. ★ KURULUMU ve katlanması KOLAY : 3 parçadan oluşan küpün birkaç saniye içinde bir araya getirilmesi kolaydır; katlanabilir tasarım, kullanılmadığında kolayca düz bir şekilde paketlenmesini sağlar.İçin mükemmeldir.Paket şunlardır : 1 * Katlanabilir saklama kutusuözellikleri : 1.

şartname

Müşteri seçim