.

.

Bebek Bezi Çekilişi Bebek Duş Oyunu, Bir Paket Bebek Bezi Oyun Seti Getirin (1 Ayakta İşaret + 50 kart), (Ahşap Desen Çiçek) Cinsiyet Nötr Erkek veya Kız Çocukları İçin Parti Kartları, (A004-Bebek Bezi)

Bebek Bezi Çekilişi Bebek Duş Oyunu, Bir Paket Bebek Bezi Oyun Seti Getirin (1 Ayakta İşaret + 50 kart), (Ahşap Desen Çiçek) Cinsiyet

₺ 254.70
Stokta

1.Kalite : 1 katlanabilir ayakta işaret ve 50 oyun kartı, genellikle çeşitli toplantılara ev sahipliği yapmak ve tatmin etmek için yeterlidir. 2.Boyut : Ayakta duran işaret 5" x 7’, her bebek bezi çekiliş bileti 2" x 3.5 " boyutlarındadır. 3.Tasarım : Kaliteli kalın kart stoğu kağıdından yapılmış, mürekkebin bulaşmasını önleyen canlı mat renkli baskıya sahip benzersiz ve özel tasarım.Size unutulmaz ve ilginç bir bebek duş partisi vermek için düşünceli ve eğlenceli oyun içeriği tasarımı. 4.Oynaması Kolay : Konuklara oyun kartları dağıtın ve onlarla oyunun tadını çıkarın.Oyun kartı eğlenmek ve arkadaşça ve aile aktivitelerine ilham vermek için iyi bir seçimdir. 1.Kalite : 1 katlanabilir ayakta işaret ve 50 oyun kartı, genellikle çeşitli toplantılara ev sahipliği yapmak ve tatmin etmek için yeterlidir. 2.Boyut : Ayakta duran işaret 5" x 7’, her bebek bezi çekiliş bileti 2" x 3.5 " boyutlarındadır. 3.Tasarım : Kaliteli kalın kart stoğu kağıdından yapılmış, mürekkebin bulaşmasını önleyen canlı mat renkli baskıya sahip benzersiz ve özel tasarım.Size unutulmaz ve ilginç bir bebek duş partisi vermek için düşünceli ve eğlenceli oyun içeriği tasarımı. 4.Oynaması Kolay : Konuklara oyun kartları dağıtın ve onlarla oyunun tadını çıkarın.Oyun kartı eğlenmek ve arkadaşça ve aile aktivitelerine ilham vermek için iyi bir seçimdir.

şartname

Müşteri seçim