.

.

KÜTİKÜL 3 adet Renkli Maskeleme Bantları Etiketleme Bant Rulo için Model Boyama, Sanat DIY, El Sanatları Kenar, Ev Dekorasyon, ofis Malzemeleri (3mm & 4mm & 6mm)

KÜTİKÜL 3 adet Renkli Maskeleme Bantları Etiketleme Bant Rulo için Model Boyama, Sanat DIY, El Sanatları Kenar, Ev Dekorasyon, ofis Malzemeleri

₺ 20.97
Stokta

Malzemeler : Kağıt, uzunluk : 18 m/20 metre, genişlik : 3mm 4mm 6mm.modelleme için harika, airbrushing, sanat, iç dekorasyon, zanaat, hobi, hatta küçük dıy görevleri.Ürün Adı : Model Zanaat Boyama Maskeleme Bandı.Hassas maskeleme, yüksek sıcaklık, solvent direnci, hızlı macun.Yırtılması kolaydır ve tutkal izi olmadan yırtıldıktan sonra çevre dostudur.Açıklama : - Ürün Adı : Model Zanaat Boyama Maskeleme Bandı-Modelleme, airbrushing, sanat, iç dekorasyon, zanaat, hobi, hatta daha küçük dıy görevleri için harika. - Yırtılması kolay ve tutkal izi olmadan yırtıldıktan sonra çevre dostu. - Hassas maskeleme, yüksek sıcaklık, solvent direnci, hızlı macun. - Malzemeler : Kağıt, uzunluk : 18 m/20 metre, genişlik : 3mm 4mm 6mm.paket ıçerir : 3 Parça Modeli Boyama Maskeleme Tape Note : renk ve Boyut biraz farklı olabilir çünkü ışık ve manuel ölçüm, anlamak lütfen, teşekkür ederim.

şartname

Müşteri seçim